Спеціальні пропозиції

Unique components of Ansaligy cosmetics

В основі інноваційної формули лежить біомолекул чистого сверціамаріна, витягнутого з листя рослини Swertia Chirata, або індійської тирлич, яка виростає в Гімалаях. Ця трава вважається аюрведической, володіє значним списком лікувальних властивостей, здатна загоювати рани і опіки.

Есцин допомагає знизити вироблення ферменту гіалуронідази, який руйнує гіалуронову кислоту. Таким чином екстракт, що видобувається з насіння каштана, допомагає шкірі залишатися пружною і зволоженою. У питаннях зміцнення судин, зменшення проникності і ламкості капілярів есцину, мабуть, немає рівних. Він покращує мікроциркуляцію крові, усуває набряклість і підвищує тонус венозної сітки.

Niacinamide PC - це одна з форм вітаміну В3, без якого нашій шкірі довелося б нелегко. Він збільшує синтез колагену, зволожує, підвищує вміст ліпідів, стимулює мікроциркуляцію в дермі, словом, робить все, щоб протистояти неминучим наслідків часу і стресів. Це універсальний компонент, який однаково добре вирішує проблеми чутливої, сухий, жирною і в'янучої шкіри. Втрата пружності, акне, купероз, роздратування, гіперпігментація - ось далеко не повний список завдань, з якими він легко впорається.

Ceramide Complex CLR відновлює ліпідний бар'єр, запобігає зневодненню шкіри, заспокоює чутливі і запалені ділянки. При цьому цераміди грають роль своєрідного цементу, утримуючи клітини епідермісу в щільній зв'язці один з одним, заодно вирівнюючи рельєф шкіри і її колір, а також захищають шкіру від впливу шкідливих факторів навколишнього середовища, включаючи алергени і токсичні речовини.

Трипептид міді Copper Peptide - це суміш міді і амінокислот. Завдяки своїй низькомолекулярної структурі, він з легкістю проникає через роговий шар шкіри, де веде активну роботу по відновленню клітин. Головна перевага Copper Peptide в тому, що він працює не на поверхні, а зсередини: добирається до фібробластів і перепрограмує їх так, що вони починають синтезувати нові компоненти міжклітинної матриксу, в числі яких еластин і колаген.

VC-IP - це малорастворимая форма вітаміну С, її повна назва аскорбіл тетраізопальмітат. Інгредієнт не втрачає свій стабільності при високих температурних режимах, добре розчиняється в маслах, але головне для нас в контексті засобів догляду - він прекрасно проникає крізь мембрани клітин в порівнянні з аскорбіновою кислотою, звільняючи при цьому чистий вітамін С, який вже активно включається в фізіологічні процеси . У складі засобів догляду VC-IP працює відразу в декількох напрямках: як омолоджуючий компонента він стимулює синтез колагену, як борець з пігментацією і нерівним кольором обличчя пригнічує утворення меланіну в клітинах шкіри, послаблює руйнівну дію ультрафіолету на ДНК клітин і ефективно стимулює процеси їх відновлення .

Matrixyl Synthe'6 відносять до сигнальних пептидів, головне завдання яких - посилати клітинам сигнали до певних дій. Такі пептиди можуть проінформувати клітини про те, що в них зменшилася кількість колагену. Шкіра сприймає цю інформацію як сигнал до дії і починає продукувати більше колагену. Все те ж саме відбувається з еластином і гіалуроновою кислотою. Пептидная косметика, до складу якої входить Matrixyl Synthe'6, змусить шкіру згадати все: день за днем ​​вона буде збільшувати свою щільність і еластичність, запустяться процеси відновлення, рельєф стане рівним, епідерміс наповниться вологою і відновиться в місцях пошкоджень.