Ви є тут

Інформація для покупця

Умови доставки

 

БЕЗКОШТОВНО при замовленні від 2000 грн. В не залежності від типу доставки! (комісію за накладний платіж оплачує отримувач)

Нова пошта (Cамовивіз)

- Час доставки Вашої посилки компанією «Нова пошта» в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. Замовлення, оформлені до 12:00, ми передаємо в той же день компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 12:00 - ми передаємо компанії "Нова Пошта" на наступний день. Після цього перевізник повідомить Вас про точні терміни і часу прибуття товару в пункт призначення.

- Оплатити товари Ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії «Нова пошта».

ВАЖЛИВО!    При оплаті готівкою у відділенні Нової Пошти за замовлення . Стягується комісія за накладений платіж (20 грн. + 2% від суми)!

 - При доставці до складу транспортної компанії замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад. При оплаті карткою на сайті вказаний в замовленні одержувач повинен буде показати документ, що засвідчує особу, або штрихкод одержувача, в додатку "Нової пошти" (при замовленнях на суму до 15 000 грн).

- Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії «Нова пошта» Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії.

Доставка кур'єром Нової Пошти по Києву 

Доставку здійснюємо з понеділка по суботу з 9:00-21:00.

Всі замовлення, оформлені до 12:00, доставляються кур'єром на наступний день в зручні для Вас інтервали:

1.         з 9:00-15:00

2.         з 15:00-18:00

3.         з 18:00 – 21:00

Замовлення, оформлені після 12:00 будуть доставлені через день від дати оформлення. Можна вказати зручний для Вас інтервал:

1.         з 9:00-15:00

2.         з 15:00-18:00

3.         з 18:00 – 21:00 

Будь ласка, для своєчасного підтвердження доставки кур'єром, залишайтеся на зв'язку за контактним номером телефону.

Оплата при доставці кур'єром Нової Пошти

Ви можете оплатити своє замовлення за допомогою карт VISA / Mastercard при оформленні замовлення або готівкою кур'єру при доставці. Якщо доставлений товар не відповідає ваше замовлення, кур'єр за вашим бажанням, забере товар і поверне Вам гроші. БЕЗ КОМІСІЙ І ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ!