Ви є тут

Інформація для покупця

Умови доставки

Нова пошта (Cамовивіз)

- Час доставки Вашої посилки компанією «Нова пошта» в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. Замовлення, оформлені до 12:00, ми передаємо в той же день компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 12:00 - ми передаємо компанії "Нова Пошта" на наступний день. Після цього перевізник повідомить Вас про точні терміни і часу прибуття товару в пункт призначення.

- Оплатити товари Ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії «Нова пошта».
- Вартість доставки формується за тарифами "Нової Пошти"

ВАЖЛИВО!    При оплаті готівкою у відділенні Нової Пошти за замовлення . Стягується комісія за накладений платіж (20 грн. + 2% від суми)!

- Замовлення до 400 грн накладним платежем доставляються лише за умови передплати 100 грн.

 - При доставці до складу транспортної компанії замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад. При оплаті карткою на сайті вказаний в замовленні одержувач повинен буде показати документ, що засвідчує особу, або штрихкод одержувача, в додатку "Нової пошти" (при замовленнях на суму до 15 000 грн).

- Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії «Нова пошта» Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії.

Доставка кур'єром Нової Пошти по Україні 

Доставка здійснюється з понеділка по суботу з 9:00-21:00 в зручні для Вас інтервали:

1.         з 9:00-15:00

2.         з 15:00-18:00

3.         з 18:00 – 21:00

Будь ласка, для своєчасного підтвердження доставки кур'єром, залишайтеся на зв'язку за контактним номером телефону.

Вартість доставки формується за тарифами "Нової Пошти"

Оплата при доставці кур'єром Нової Пошти

Ви можете оплатити своє замовлення за допомогою карт VISA / Mastercard при оформленні замовлення або готівкою кур'єру при доставці. Якщо доставлений товар не відповідає ваше замовлення, кур'єр за вашим бажанням, забере товар і поверне Вам гроші. БЕЗ КОМІСІЙ І ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ!

ВАЖЛИВО!    При оплаті кур'єру Нової Пошти за замовлення . Стягується комісія за накладений платіж (20 грн. + 2% від суми)!

Обмін і повернення

При перевірці посилки під час отримання ви побачили пошкодження товару? Розуміємо, що непорозуміння іноді трапляються. Просто розкажіть нам про проблему, а ми допоможемо швидко вирішити.
Якщо товар не відкритий, а цілісність упаковки не порушена, протягом 14 днів з моменту покупки ви можете повернути продукт.
 Якщо по товару виявлено брак упаковки і ви хотіли б його повернути, не відкривайте упаковку інших товарів, часткові повернення окремих товарів з замовлення або повернення товарів з пошкодженою упаковкою ми прийняти не зможемо.
 
На жаль, навіть найвідоміші бренди не застраховані від збою на виробництві. Якщо ви виявите брак, скажіть нам. Наш менеджер запропонує можливі рішення.
 
Будь ласка, обов'язково зберігайте упаковку товару, при зверненні ми попросимо надати і сам товар або товари, що входять в набір (без пошкоджень під час розпакування і використання), всі комплектуючі та упаковку товару зі штрих-кодом, а також документ, що підтверджує придбання товару у нас .
 
Орієнтовно протягом 14 днів після отримання посилки ми вивчаємо повернуті позиції, приймаємо рішення про повернення грошових коштів на вказаний рахунок. Додатково вам відправлять повідомлення на електронну адресу про статус повернення.

Обмін/повернення товару без наявності заводського браку проводиться виключно за кошти покупців.
 
З усіх питань ви можете зв'язатися з нами за телефонами: (+38 (050) 367-77-02
+38 (050) 367-77-03

Оплата

Ви можете оплатити своє замовлення за допомогою карт VISA / Mastercard при оформленні замовлення або при отримані замовлення