Ви є тут

Поєднання новітніх розробок в області косметології, інноваційних формул і ефективних рішень для збереження молодості і краси

Інноваційна косметика по догляду за обличчям і тілом Ansaligy

Вперше в Україні представлена унікальна, інноваційна лінія по догляду за шкірою обличчя і тіла Ansaligy.

Косметичні засоби Ansaligy - це поєднання новітніх розробок в області косметології, інноваційних формул і ефективних рішень для збереження молодості і краси.

Лабораторія компанії Ansaligy об'єднала в своїх продуктах 7 унікальних формул, які раніше в подібній концентрації і поєднанні не застосовувалися ні в одному відомому косметичному засобі. Це новітні запатентовані розробки фахівців з області косметології з усього світу. Результати їх інноваційних відкриттів були взяті за основу лінії Ansaligy.

Наші експерти

Валентина Іванівна Деменко

Керівник лабораторії Емансі, професор, доктор біологічних наук, автор десятків успішних косметичних брендів на російському ринку.

Лабораторія «Емансі» почала свою діяльність з двох основних принципів.
                      - З переконання, що функції шкіри найкраще може виконувати тільки вона сама. Тому косметичні вироби належний діяти на рівні збереження і продовження природного механізму функіонірованія шкіри.
                      - Все внесені активні речовини мають вегетаріанську природу, відібрані з міжнародних корпорацій, які представляють медичне доказ, що підтверджує заявлене дію інгредієнта. Косметичні засоби, створені в лабораторії EMANSI є вірним помічником на шляху досягнення розкішної шкіри незалежно від обставин і віку. Саме за таким принципом побудовані професійні косметичні лінії.

«Лінія засобів Ansaligy - наше останнє і супер прогресивне творіння. Ми вдячні замовникам за професійний підхід до вибору інгредієнтів, в наш непростий час вони не відштовхувалися від вартості, а думали насамперед про ефективність кінцевого продукту. У нас вийшов відмінний anti age продукт! »

Ольга Маніхіна

Експерт бренду Ansaligy, розробник лінійки Ansaligy.
Лікар-дерматолог, косметолог, дерматоонколога. Лікар вищої категорії. Аспірант кафедри дерматології і дерматоонкології Моніка імені Володимирського. Член Міжнародного Товариства мезотерапевта.

Освіта:
                           Московський державний медичний університет імені І. М. Сеченова, ординатура на кафедрі Моніка імені Володимирського. Перепідготовка за косметології, підвищення кваліфікації за дерматоонкології, Нитяні ліфтінгу, контурній пластиці і мезотерапії, апаратним та лазерним технологіям.

Ольга Миколаївна має 7 опублікованих статей з дерматології. Пише кандидатську дисертацію по темі: "Биоревитализация препаратами нестабилизированной гіалуронової кислоти нетваринного походження для пацієнтів з дерматологічними проблемами". Ольга Маніхіна брала активну участь в розробці лінійки косметики Ansaligy. Спільно з косметичними лабораторіями вибирала компоненти кремів, проводила тестування зразків. Вона відповідала за фінальну підготовку продукту: консистенція, концентрація, віддушка і поглинання продуктів.